Hej trochę mnie tutaj nie było u Was, ale już wracam. Dziś chciałabym poruszyć kwestię wyboru huśtawki dla małego dziecka. Chyba każde dziecko uwielbia się huśtać i raczej nie jest to dla nikogo odkryciem. Huśtając się przypominają mu się czasy z życia w brzuchu mamy, gdzie przy poruszaniu się kołysał się razem z nią i teraz gdy jest bujany szybciej się uspokaja.

Jaką huśtawkę zatem wybrać dla małego dziecka?

Wybierając huśtawkę dla dziecka na pierwszym miejscu na pierwszym miejscu postawimy na jego bezpieczeństwo. Kolejną rzeczą na jaką zwrócimy uwagę będą materiały z jakich huśtawka jest wykonany i czy posiada wymagane atesty, które również zagwarantują Nam bezpieczne użytkowanie zabawki przez dziecko. Jeżeli chodzi o użytkowanie huśtawki mogą z niej korzystać dzieci, które najlepiej żeby już same siedziały.  Mamy również dostępne na rynku huśtawki 3w1, choć jeszcze nie aż tak bardzo popularne, mogą one posłużyć jeszcze mniejszym dzieciaczkom nawet od urodzenia. Huśtawki takie rosną razem z dzieckiem na początku mogą służyć jako leżaczek, później jako bujaczek a następnie huśtawka. Wszystko zależy od tego jakie mamy duże dziecko, możemy dopasować zabawkę do jego potrzeb, ale zawsze wybierzemy tą która będzie bezpieczną huśtawką dla dziecka 🙂

Taki zakup huśtawki będzie dobrym pomysłem na prezent ponieważ nie dość, że sprawi radość dziecku, odciąży choć trochę rodziców to jeszcze posłuży przez kilka lat ponieważ będzie ona rosła razem z dzieckiem.