Huśtawka kubełkowa ma bardzo szerokie zastosowanie. Można ją montować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, iż staje się bardzo funkcjonalnym i pożądanym produktem. Zwłaszcza, że każde dziecko uwielbia się bujać. Taka zabawa nigdy się nie nudzi. Dzięki zastosowaniu zabezpieczeń może być stosowana już u dzieci bardzo małych, ale potrafiących samodzielnie siedzieć. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Ponadto bardzo szeroki wybór kolorów pozwala na dobranie odpowiedniego odcienia zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

Od kiedy huśtawka dla dziecka?

Huśtawki kubełkowe dla dzieci są rekomendowane od około 6 miesiąca życia. Właściwie rzecz biorąc od momentu, kiedy to dziecko samodzielnie potrafi siedzieć. Jest to wspaniała alternatywa spędzenia wolnego czasu z małą pociechą. Huśtawka dla dzieci z oparciem przyniesie wiele radości maluchowi a rodzicom satysfakcję z posiadania funkcjonalnej zabawki.

Huśtawka kubełkowa na zewnątrz

Huśtawki ogrodowe dla dzieci bez problemu zamontujesz w swoim ogrodzie czy też na tarasie. Usytuowane pod zadaszeniem doskonale sprawdzą się nawet podczas upalnych dni. Przyjemny chłód panujący w cieniu ochroni dziecko przed promieniami słonecznymi oraz zapewni przyjemną rozrywkę. Huśtawka ogrodowa dla dzieci to doskonały produkt mający swoje zastosowanie przez cały rok. Zarówno latem, jesienią jak i wiosną. Natomiast zimą może być zamontowana w domu. Jej wszechstronność jest nieoceniona. Dodatkowo możliwość zdjęcia przedniej barierki oraz oparcia huśtawka dla dzieci do ogrodu rośnie wraz z dzieckiem. Nie ma potrzeby kupowania następnego modelu.

Huśtawka kubełkowa w wewnątrz

Huśtawka kubełkowa dla dzieci posiada nowoczesny rodzaj montowania, który pozwala na zawieszenie jej w domu w dogodnym pomieszczeniu. Przyczepiona do sufitu w salonie pozwoli na fantastyczną zabawę o każdej porze dnia. W dodatku zamieszczona w centralnym punkcie domu sprawi, iż będziesz mieć swoje dziecko cały czas na oku. W przypadku starszych dzieci można ją zawiesić w pokoju dziecięcym, by mogło się na niej bujać wtedy, gdy ma na to ochotę. Dodatkowo wnętrze nabierze nowego wymiaru aranżacyjnego. Pogoda za oknem nie ma najmniejszego znaczenia. Nie ważne, że pada i wieje wiatr. Pada śnieg? To żaden problem. Huśtawka do pokoju dziecka dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewni Twojej córce lub synowi wspaniałą zabawę przez cały rok.

Zalety huśtawek kubełkowych

  • odpowiednie dla dzieci już od 6 miesiąca życia,
  • regulowane linki umożliwiające dostosowanie huśtawki do wzrostu dziecka,
  • obciążenie maksymalne to aż 30 kilogramów,
  • możliwość zdjęcia przedniej barierki i oparcia;
  • huśtawka rośnie wraz z dzieckiem,
  • wysoka jakość plastiku,
  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • możliwość zamontowania w domu jak i na zewnątrz,
  • zapewnia całkowite bezpieczeństwo dla dziecka podczas użytkowania.

Bezpieczne Huśtawki dla dzieci stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Piękne wzory huśtawek dla dzieci z oparciem w żywych kolorach posiadają odpowiednie atesty. Produkt jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Nie kruszy się, nie blaknie. Huśtawka dla dziecka posiada gładką powierzchnię i zaokrąglone kanty, aby dziecko w żaden sposób nie zrobiło sobie krzywdy. Linki podtrzymujące huśtawkę są bardzo wytrzymałe i zapewniają 100 procent bezpieczeństwa. Zadowolenie klienta jest sprawą priorytetową. Huśtawka kubełkowa posiada również słodki motyw słonia lub misia, co jest dodatkowym atutem poprawiającym wygląd wizualny.